Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrołęccy policjanci odnaleźli zaginionego seniora 10 km od domu

Data publikacji 17.06.2022

Niespełna dwie godziny wystarczyły policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce na odnalezienie 72-letniego zaginionego. Mężczyzna miał problemu z pamięcią. Na szczęście policyjna pomoc przyszła na czas i senior wrócił do miejsca zamieszkania.

W czwartek około godziny 17.00 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał pilne zgłoszenie. Dotyczyło ono zaginięcia 72-letniego mężczyzny z terenu Ostrołęki. Osoba zgłaszająca poinformowała, że senior może potrzebować pomocy, ponieważ z powodu zaawansowanej choroby onkologicznej na stałe przyjmuje leki. Dodała także, że ma problemy z pamięcią. Dlatego istnieje potrzeba, aby go jak najszybciej odnaleźć.

Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. Komunikat wraz z rysopisem został przekazany wszystkim patrolom, które rozpoczęły poszukiwania zaginionego mężczyzny.

Podjęte wysiłki ostrołęckich policjantów szybko przyniosły oczekiwany efekt. Zaginiony mężczyzna został po niespełna dwóch godzinach prowadzenia akcji poszukiwawczej został odnaleziony przez Naczelnika Wydziału Patrolowego ostrołęckiej komendy policji w miejscowości Borawe oddalonej od Ostrołęki o 10 kilometrów. Senior został przekazany pod opiekę opiekunom.

(KWP w Radomiu / sc)

Powrót na górę strony