Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 7 nakazami doprowadzenia i 2 listami gończymi 29 latek zatrzymany

Data publikacji 23.06.2022

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście zatrzymali 29 letniego mieszkańca Szczecina, który był poszukiwany między innymi siedmioma nakazami doprowadzenia i dwoma listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 5 lat pozbawienia wolności. 29 latek był poszukiwany przez jednostki w całym kraju za oszustwa na portalach ogłoszeniowych.

Kryminalni z Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego łącznie 28 podstawami prawnymi 29 latka. W środę wieczorem, 22 czerwca 2022 roku funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca naszego miasta podczas przejażdżki rowerem.

Mężczyzna poszukiwany był od 2020 roku m.in. 7 nakazami doprowadzenia i 2 listami gończymi wydanymi przez Sądy w całej Polsce. Poszukiwany był za oszustwa na portalach ogłoszeniowych. Mężczyzna ukrywał się poza granicami kraju, jednak w ostatnim czasie wrócił do Polski i policjanci wpadli na jego trop. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie ponad 5 lat pozbawienia wolności.

Szczecinianin trafi teraz do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej łącznej kary pozbawienia wolności.

(KWP w Szczecinie / sc)

Powrót na górę strony