Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla myśliborskich policjantów

Data publikacji 01.07.2022

Wczoraj na adres mailowy myśliborskiej komendy przyszła bardzo miła wiadomość. W wiadomości mieszkanka gminy Myślibórz dziękuje policjantom z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu za sprawnie i profesjonalnie działanie, które zapobiegło utracie pieniędzy podczas zakupów internetowych. Cieszymy się, że nasza służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do naszej pracy.

Policjanci wykonując codzienne zadania nie oczekują specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak, jest nam bardzo miło, jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów. Zakres działań jakie codziennie podejmują nasi funkcjonariusze jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w codziennych sytuacjach.

Adresatami podziękowań jest nasza koleżanka i kolega z wydziału kryminalnego myśliborskiej jednostki. Wdzięczna im kobieta na jednym z portali internetowych zamówiła markowe obuwie, za które zapłaciła około 1000 zł. Gdy odebrała przesyłkę z zamówionym towarem okazało się, że w środku znajdowały się inne buty, o dużo niższej wartości.

Funkcjonariusze dzięki natychmiastowej reakcji oraz zaangażowaniu pomogli zgłaszającej. Ich profesjonalne działanie zapobiegło utracie pieniędzy w związku z wymienionym zakupem. Bardzo nam miło, że ktoś zauważa ten wysiłek, a dodatkowo poświęcił kilka minut na napisanie podziękowań – takich jak te we wczorajszym mailu.

Oszuści intensywnie działają i wykorzystują każdą sposobność, by się wzbogacić. Przede wszystkim nie dajmy się zwieść okazji.

Pamiętajmy! Weryfikujmy kto i co do nas pisze. Nie wpisujmy nigdzie numeru swojej karty. Nie klikajmy w nieznajome linki do stron. Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Nie dajmy się oszukać.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony