Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sochaczewska policjantka wygrała bieg z przeszkodami

Data publikacji 05.07.2022

Kilka dni temu w Sochaczewie odbył się IX Bieg Cichociemnych, który upamiętnia spadochroniarzy Armii Krajowej. Najlepszy wynik wśród kobiet na dystansie 10 kilometrów osiągnęła policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. W biegu uczestniczyła też kilkuosobowa drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. Radomiu, w skład której weszli też funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Straży Granicznej oraz KPP w Płońsku.

IX Bieg Cichociemnych zorganizowany został przez UKS Dragon Fight Club i burmistrza Sochaczewa. Jest biegiem przełajowym poświęconym pamięci Cichociemnych - elity polskiej dywersji II wojny światowej. Ten, kto miał okazję choć raz wziąć w nim udział, wie, że nie jest to lekka przebieżka. Jest wyzwaniem wymagającym skupienia, koordynacji i samozaparcia oraz ogromnej kondycji.

W biegu wzięła m.in. udział st. post. Julia Jakubasik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Nasza koleżanka poradziła sobie z trudnym biegiem wyśmienicie. Mimo, iż zmęczenie dawało o sobie znać, a pokonywanie przeszkód czasami przysparzało trudności. Policjantka dobiegła do mety osiągając najlepszy wynik wśród kobiet na dystansie 10 kilometrów. Julia ma 23 lata, ale dała się poznać jako sumienna policjantka i bardzo dobra koleżanka z wyjątkowym poczuciem humoru. W Policji służy 2,5 roku.

W biegu uczestniczyła też kilkuosobowa drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. Radomiu, w skład której weszli policjanci i pracownicy Wydziału Komunikacji Społecznej, pionu kryminalnego, ale też funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Straży Granicznej oraz KPP w Płońsku. Na mecie biegu zameldowali się w pełnym składzie z kapelanem mazowieckiej Policji, ks. Jarosławem Rożkiem na czele. 

Autor: asp. Agnieszka Dzik/RJ

  • Osoby stojące na podium
  • Osoby brodzące w rzece
  • Osoba wychodząca z przeszkody ułożonej z opon samochodowych
  • Osoba wychodząca z przeszkody ułożonej z opon samochodowych
  • Osoby brodzące w rzece
Powrót na górę strony