Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci eskortowali ciężarną do szpitala

Data publikacji 02.08.2022

Dzisiejszy poranek przyniósł niespodziewaną interwencję policjantom z lubelskiej drogówki. Funkcjonariusze zostali zatrzymani na skrzyżowaniu przez 39-letniego kierowcę Land Rovera. Zdenerwowany mężczyzna oznajmił, że wiezie ciężarną żonę do szpitala. Ważna była każda chwila, ponieważ kobieta wymagała pilnej pomocy medycznej. Policjanci od razu przystąpili do pilotażu, który pozwolił bezpiecznie dotrzeć do celu.

Dzisiaj rano policjanci z grupy Speed patrolowali ulicę Armii Krajowej. Gdy zatrzymali się na czerwonym świetle, z samochodu, który stał za radiowozem, wybiegł zdenerwowany mężczyzna. 39-latek oświadczył, że jego żona jest w ciąży i dostała nagłego krwawienia. Mieszkaniec Lublina poprosił policjantów o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Jak się okazało, liczyła się każda chwila. Istniało realne zagrożenie dla dziecka.

Policjanci od razy przystąpili do pilotażu. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, pomogli rodzinie szybko oraz bezpiecznie dotrzeć do szpitala. 39-letek podziękował funkcjonariuszom za pomoc w imieniu swoim i żony.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony