Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci eskortowali rodzącą kobietę do szpitala

Data publikacji 18.08.2022

Wczorajszy dzień przyniósł niespodziewaną interwencję policjantom z kutnowskiej drogówki. Do funkcjonariuszy podjechał zdenerwowany mężczyzna i oznajmił, że wiezie ciężarną siostrę do szpitala. Ważna była każda chwila, dlatego policjanci od razu przystąpili do pilotażu, który pozwolił bezpiecznie dotrzeć do celu.

W czwartek, 17 sierpnia 2022 roku w miejscowości Bardzinek policjanci z kutnowskiej drogówki wykonywali czynności na posterunku kontrolnym. Około godziny 9.30 obok funkcjonariuszy zatrzymała się osobowa skoda. Zdenerwowany kierowca oświadczył, że wiezie siostrę u której zaczęła się akcja porodowa. Kierowca poprosił policjantów o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Funkcjonariusze bez wahania podjęli decyzję o eskorcie ciężarnej kobiety tak, by zapewnić jej jak najszybszy i bezpieczny transport. Mundurowi z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi pilotowali przyszłą mamę do szpitala.

Dzięki temu mama spieszącego się na świat maleństwa bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy. Zarówno mamie, jak i maluszkowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych podróży.

(KWP w Łodzi / sc)

  • policjant stoi przy radiowozie
  • policjant stoi przy radiowozie
Powrót na górę strony