Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny pies Impas odnalazł zaginionego 33-latka

Data publikacji 28.08.2022

Policyjny pies służbowy Impas odnalazł na skarpie 33-latka. Z relacji najbliższych wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu i podczas videorozmowy groził popełnieniem samobójstwa pokazując jak zakłada pętle na szyję, a następnie wiesza się na drzewie. Impas podjął trop i doprowadził do poszukiwanego mężczyzny.

Wczoraj w godzinach porannych dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o oddaleniu się z domu 33-latka z Chełma. Mężczyzna podczas videorozmowy pokazał jak nakłada pętle na szyję, a następnie wiesza się na drzewie po czym rozłączył się. Na miejsce natychmiast pojechał patrol z psem służbowym o imieniu Impas. Pies po nawęszeniu odzieży podjął pracę węchową i doprowadził na skarpę, na której siedział 33-latek z paskiem w ręku. Policjanci na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu.

Pamiętajmy, że każdy z nas może mieć w życiu gorszy okres. Nie jesteśmy z tym sami i nie wstydźmy się prosić o wsparcie najbliższych oraz instytucje, które pomogą nam przejść przez ten trudny czas. Bezpłatnie i anonimowo możemy się skontaktować ze specjalistami pod numerem Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123 i Telefonen dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

starszy sierżant Angelika Głąb-Kunysz
Powrót na górę strony