Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja udaremniła kolejny przerzut narkotyków

Data publikacji 28.06.2006

Jeden dzień, trzech zatrzymanych, 1.500 tabletek ekstazy, ponad 40 tysięcy porcji amfetaminy i ponad kilogram marihuany w rękach policji - to bilans policyjnej akcji, która miała miesce 27 czerwca na terenie powiatu inowrocławskiego.

Policja udaremniła kolejny przerzut narkotykówWspólne działania policjantów toruńskiego i bydgoskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego oraz policjantów z KPP Inowrocław na trasie Inowrocław – Gniewkowo, w miejscowości Bąbolin doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców Inowrocławia.

Policjanci uzyskali informacje, że w godzinach popołudniowych na terenie powiatu inowrocławskiego nastąpi przerzut środków odurzających znacznej ilości. Do zatrzymania dilerów poruszających się samochodem Audi zorganizowana została natychmiast grupa pościgowa. Sześć policyjnych radiowozów udało się na trasę Inowrocław Gniewkowo, po której poruszał się namierzony przez Policję samochód dilerów. Aby nie narażać osób postronnych na jakiekolwiek zagrożenie, Policjanci szczegółowo określili miejsce zatrzymania samochodu Do zatrzymania doszło poza miastem. Na wysokości miejscowości Bąbolin zorganizowano blokadowę drogi. Radiowozy zajechały drogę kierującemu Audi na inowrocławskich tablicach rejestracyjnych. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Inowrocławia w wieku 21 i 25 lat. 

W wyniku przeszukania pojazdu dilerów odnaleziono ponad kilogram marihuany o wartości rynkowej około 30 tysięcy złotych. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a ich samochód na policyjny parking. Jeszcze tego samego dnia, w mieszkaniach zatrzymanych policjanci znaleźli 1.500 tabletek ekstazy oraz kolejne porcje marihuany.

Powrót na górę strony
Polska Policja