Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przemyt papierosów z Ukrainy

Data publikacji 29.06.2006

4 tysiące paczek papierosów różnych marek, a wszystkie pochodzące z przemytu z Ukrainy, w nocy z 28 na 29 czerwca w Tomaszowie Lubelskim zatrzymali policjanci patrolujący miasto w autobusie kursowym należącym do PPKS w Mińsku Mazowieckim.

Przemyt papierosów z UkrainyOkazało się, że taka ilość papierosów , bez znaków skarbowych akcyzy przemycała z Ukrainy Olga A. (lat 39) zam. Iwanofrankowsk. Została ona osadzona w Policyjnej Izbie Zatrzymań w tomaszowskiej komendzie. Jest to już drugie w tym tygodniu zatrzymanie znacznej ilości papierosów pochoedzących zza wschodniej granicy.

13.766 paczek papierosów różnych marek i 227 litrów alkoholu, pochodzące z przemytu z Ukrainy 26 czerwca ujawnili policjanci Komendy Powiatowej Policji.w Tomaszowie Lub. Papierosy i alkohol w jednym z pokoi swojego mieszkania przechowywała Irena L. 56 letnia mieszkanka wsi w gminie Lubycza Królewska wraz ze swoim 34 letnim synem Zbigniewem L. Przeszukania domu policjanci dokonali wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Zamościu, którzy przejęli zakwestionowany towar i postępowanie w tej sprawie. Wstępnie wartość pochodzących z przemytu papierosów i alkoholu oceniono na kwotę 65.722zł.
Powrót na górę strony
Polska Policja