Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubuski dzielnicowy bezkonkurencyjny w ogólnopolskim maratonie kolarstwa górskiego

Data publikacji 14.09.2022

Słubicki policjant, młodszy aspirant Jakub Komar okazał się bezkonkurencyjny w ogólnopolskim maratonie MTB Kaczmarek Electric, który odbył się w Nowej Soli, pokonując dystans „mega”, który wynosił 53 kilometry. Na metę wjeżdżał z grupą kolarzy, jednak wrodzony duch sportu, wytrzymałość i wola walki pozwoliła mu na widowiskowy finisz, który zaprowadził go na najwyższe miejsce podium.

Na co dzień Jakub to nasz kolega z pracy - dzielnicowy, człowiek, który zna i rozwiązuje problemy mieszkańców  w podległym rejonie służbowym, policjant pierwszego kontaktu, społecznik. Spokojny, zdyscyplinowany duch sportowy, gdy ściąga policyjny mundur i wsiada na rower nie ma sobie równych. Dzielnicowy łączy pracę z pasją, w sezonie letnim wsiada na policyjny rower i wspólnie z policjantem z niemieckiej jednostki patroluje rejon miasta. Młodszy aspirant Jakub Komar jest obecnie zawodnikiem klubu MEDLook Cycling Team w Słubicach. W barwach tego klubu po raz kolejny w maratonie MTB Kaczmarek Electric, który odbył się w minioną niedzielę, 11 września bieżącego roku, nasz kolega w kategorii „M3- zawodnicy w wieku 30 - 39 lat” nie miał sobie równych, zajmując pierwsze, zaszczytne miejsce na podium.

Kuba jest również aktualnym mistrzem województwa lubuskiego amatorów kolarstwa szosowego. Brał udział  w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski policjantów podczas Tour de Pologne amatorów zajmując szóste miejsce.

Gratulujemy naszemu koledze i życzymy mu samych sukcesów w pracy jak i w sporcie.

(KWP w Gorzowie / mw)

Powrót na górę strony