Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku służy zdobywca tytułów z Mistrzostw Europy i Świata

Data publikacji 11.10.2022

Sierż. Bartosz Brauer, policjant na co dzień pełniący służbę w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku, jest utytułowanym zawodnikiem Kickboxingu. Tę dziedzinę sportową trenuje od 2013 roku, natomiast funkcjonariuszem pomorskiej Policji jest od grudnia 2019 roku. Gratulujemy naszemu mundurowemu pasji oraz wytrwałości w dążeniu do osiągania najwyższych stopni podium w sportach walki.

Policjant z drugiego plutonu, pierwszej kompanii gdańskiego oddziału prewencji Policji od 9 lat jest kickboxerem, który zdobywa liczne tytuły mistrzowskie m.in. z Pucharu Świata w Budapeszcie, odbywającego się w Słowacji Pucharu Europy, czy też Mistrzostw Polski.

Sierż. Bartosz Brauer, od 23 do 25 września tego roku, uczestniczył w Międzynarodowych  Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Służb Mundurowych w Żyrardowie, w których startował w formule kick - light + 94 kg. Po dwóch walkach w tych zawodach zdobył brązowy medal mistrzostw. Pierwsza, stoczona przez naszego policjanta walka z rywalem, zakończyła się w trzeciej rundzie przewagą punktową przed wymiarowym czasem.

Funkcjonariusz jest również instruktorem kickboxingu ze specjalizacją dla służb mundurowych, dzięki czemu, mamy kolejną świetnie wyszkoloną osobę w naszych szeregach, której doświadczenie może przyczynić się do podnoszenia umiejętności innych policjantów.

Powrót na górę strony