Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne sukcesy Justyny Kozdryk

Data publikacji 14.10.2022

Justyna Kozdryk na co dzień pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu wciąż imponuje sportową formą. Uczestniczyła w kolejnych Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów, z których wróciła ze srebrnym medalem, wyciskając sztangę o ciężarze 95 kg. Serdecznie gratulujemy!

Ciężko zliczyć, który to już tytuł dla Justyny Kozdryk. Paraolimpijka, związana z radomskim klubem wciąż imponuje. Tym razem wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Europy IPC Para Pawerlifting Tibilisi 2022 w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie i w swojej kategorii zajęła imponujące drugie miejsce z wynikiem 95 kg.

Jest to już kolejny tytuł naszej sztangistki w karierze. Pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu zawodniczka zawsze startuje w swojej kategorii wagowej - 47 kg. Ma już na swoim koncie 10 złotych i 4 srebrne medale z mistrzostw świata w wyciskaniu leżąc oraz 3 srebrne medale z mistrzostw świata dla niepełnosprawnych. Ponadto może się pochwalić srebrnym i brązowym medalem, które wywalczyła na Igrzyskach Paraolimpijskich (Pekin 2008 i Tokio 2021) w podnoszeniu ciężarów. Oprócz tego ma jeszcze 6 złotych i 1 srebrny medal z mistrzostw Europy w wyciskaniu leżąc.

(KWP w Radomiu / mw)

  • sportsmenka siedzi na skrzyni, z tyłu widać sztangę
  • sportsmenka cieszy się i z radości zaciska pięści
  • sportsmenka z uniesionymi rękoma na boki, z tyłu widać sztangę
  • sportsmenka cieszy się trzymając w dłoniach dwa medale
  • trzy kobiety, sportsmenki z medalami na szyjach stoją obok siebie
  • Logo i napis w języku angielskim:  Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym 2022 - impreza organizowana przez Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski.
Powrót na górę strony