Finał Ligi Runmageddonu - policjant z Kamiennej Góry w sobotę zajął 2 miejsce, a w niedzielę pokonał dodatkowo 23,7 km i 70 przeszkód

Data publikacji 24.10.2022

Na co dzień zajmuje się postępowaniami w sprawach o wykroczenie w kamiennogórskiej komendzie powiatowej, a po godzinach zmienia buty służbowe na sportowe. W ubiegły weekend st. asp. Mariusz Mrówka startował w jednym z najbardziej wymagających biegów z przeszkodami – RUNMAGEDDONIE. W sobotę zajął wysokie 2 miejsce wśród służb ratowniczych na dystansie 10 km i 30 przeszkód, ale to nie był koniec jego zmagań. W niedzielę przebiegł 23,7 km i pokonał 70 przeszkód. Dzięki swoim wyczynom otrzymał statuetkę Weterana. Gratulujemy!

W dniach 22- 23 października 2022 roku na Polanie Jakuszyckiej odbywał się Finał Ligi Runmageddonu. Ekstremalne biegi z przeszkodami, w których można było wziąć udział, były sprawdzianem zarówno dla ciała, jak i umysłu. Sportowcy musieli się zmierzyć nie tylko z wymagającym terenem, ale też z wyczerpującymi przeszkodami.

Takie wyzwanie podjął kamiennogórski policjant, który na co dzień zajmuje się postępowaniami w sprawach o wykroczenia, a oprócz tego pełni funkcję przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Kamiennej Górze. Mowa o starszym aspirancie Mariuszu Mrówce - zapalonym biegaczu, któremu niestraszne żadne warunki.

Funkcjonariusz z Kamiennej Góry w sobotę, 22.10.2022 roku, wziął udział w biegu „Rekrut” - dystans 10 kilometrów i 30 przeszkód, gdzie zajął wysokie 2 miejsce wśród służb ratowniczych! Postanowił jednak, że nie będzie to koniec jego zmagań i w niedzielę wystartował w wyjątkowo wymagającym biegu na dystansie 23,7 kilometra, podczas którego do pokonania było 70 przeszkód. Ukończenie tego półmaratonu pozwoliło mu na zdobycie statuetki Weterana, którą otrzymują tylko najbardziej wytrwali zawodnicy kończący wszystkie 3 etapy biegów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!