Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POMAGAMY I CHRONIMY – Podziękowania dla policjantów powiatu oławskiego

Data publikacji 31.10.2022

Praca policjanta, bez względu na to w której komórce organizacyjnej, to bardzo odpowiedzialna i trudna służba, wymagająca wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Takimi cechami wykazali się policjanci z oławskiej i jelczańskiej jednostki, interweniujący w jednym z mieszkań na osiedlu Sobieskiego w Oławie.

W czwartek 27 października br. na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oławie podinsp. Artura Dobrowolskiego wpłynęło podziękowanie od małżeństwa mieszkającego przy ul. Chopina w Oławie.

W nadesłanym liście Państwo Urszula i Józef dziękują policjantom z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oławskiej i jelczańskiej jednostki oraz dzielnicowemu rejonu nr 3 z Oławy, dzięki którym ich syn postanowił poddać się terapii.

Pani Urszula wraz z mężem dziękują za to, że wymienieni policjanci tj. sierż. Mariusz Zapotoczny, st. post. Dawid Karski, sierż. szt. Krystian Monastyrski, sierż. Błażej Gogola i asp. Krzysztof Pikuła „zaangażowali się w daną sprawę i sytuacje domową, spowodowaną przez syna alkoholika, doprowadziły do tego, że nie było już awantur, wymuszenia, przekleństw itp.”.

Mieszkańcy z głębi serca dziękują i gratulują Komendantowi takich wyjątkowych pracowników w mundurach. Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich starają się podchodzić indywidualnie tak, aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa i podjąć jak najbardziej trafne decyzje.

Dziękujemy za dobre słowa, gdyż wyrażają one nie tylko szacunek i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, ale również sympatię i poszanowanie naszego zawodu.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Oławie
asp. szt. Wioletta Polerowicz
tel. 605 316 497

Pliki do pobrania

  • 17.13 KB
    deskrypcja podziękowań
Powrót na górę strony