Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces policjanta podczas Mistrzostw Świata w Kulturystyce

Data publikacji 14.11.2022

Nasz policyjny kulturysta zaskakuje kolejnymi sukcesami. Tym razem sierżant Jakub Szczerba po dostaniu się do kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Fitness w Brukseli wywalczył medal. W swojej kategorii zdobył brązowy medal, a drużynowo Mistrzostwo Świata. Serdecznie gratulujemy!

Sukcesem dla sierżanta Jakuba Szczerby zakończyły się rozegrane w dniu 11 listopada br. w Brukseli Mistrzostwa Świata w Kulturystyce i Fitness Mr. Universe. Uczestniczyli w nich zawodnicy między innymi z Niemiec, Belgii, Włoch czy Francji. Radzyński policjant w swojej kategorii Classic Physique zajął trzecie miejsce. Dodatkowo drużynowo Reprezentacja Polski wywalczyła Mistrzostwo Świata.

Sierżant Jakub Szczerba na co dzień służy w Wydziale Prewencji radzyńskiej komendy. Poza służbą oddaje się swojej sportowej pasji i rzeźbi sylwetkę co jak widać, przynosi rewelacyjne efekty.

Jakubowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(KWP w Lublinie / mw)

  • Jakub Szczerba na mistrzostwach świata prezentuje swoją sylwetkę
  • Jakub Szczerba na mistrzostwach świata prezentuje swoją sylwetkę trzymają c w dłoniach biało - czerwoną flagę. Przed nim stoi puchar
Powrót na górę strony