Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne złoto dla policjantki z Gryfina

Data publikacji 06.12.2022

Sierż. szt. Emilia Ośmiałowska policjantka Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zdobyła kolejny złoty medal, tym razem w XXV Mistrzostwach Szczecina na Ergometrze Wioślarskim.

Funkcjonariuszka wzięła udział w XXV Mistrzostwach Szczecina na Ergometrze Wioślarskim, które odbyły się 25 listopada br. Wystartowała ona wraz ze swoim zespołem "Amber-Smocze Łodzie Szczecin" na czele z trenerem Krzysztofem Głowackim oraz Aleksandrą Maciejewską i Piotrem Dorobek. W sztafecie mieszanej nie mieli sobie równych, dzięki czemu na ich koncie pojawiło się kolejne złoto. Dodatkowo na 1000 metrów koleżanka z drużyny uzyskała również pierwsze miejsce.

Przypomnę, że wcześniejsze sukcesy zespół odnosił w zawodach tzw. smoczych łodzi (ostatnie zdjęcie). Jest to nietypowy, drużynowy sport wodny. Łodzie mogą być dwudziestoosobowe lub dziesięcioosobowe plus sternik oraz osoba będąca na tzw. bębnie. Ważna jest w tej dziedzinie sportu współpraca, gdyż drużyna musi być jednością, a każdy musi dać z siebie 110%.

Zarówno policjantce z Gryfina, jak i jej całej drużynie, życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Szczecinie / mw)

 

  • trofeum
  • dwie kobiety i mężczyzna stoją na podium, przed nimi siedzi mężczyzna
  • mężczyzna ćwiczy na wioślarzu, a dwie kobiety i mężczyzna go dopingują
  • kobieta ćwiczy na wioślarzu a obok niej dopinguje ja mężczyzna
  • smocza łódź z zawodnikami na wodzie
Powrót na górę strony