Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Płoński policjant doceniony za wolontariat

Data publikacji 06.12.2022

Znany z wielkiego serca asp. szt. Artur Zdrojewski - dyżurny z płońskiej komendy po raz kolejny został doceniony za działanie na rzecz potrzebujących. Znalazł się w zaszczytnym gronie wolontariuszy wyróżnionych przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat.

Wczoraj obchodzony był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów po raz kolejny nagrodziło osoby bezinteresownie działające na rzecz innych, poświęcając swoje siły i czas. W tym zaszczytnym gronie znalazł się asp. szt. Artur Zdrojewski — dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku znany ze swoich działań m.in. na rzecz dzieci z Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Kraszewie-Czubakach.

Artur od co najmniej kilku lat aktywnie włącza się w pomoc potrzebującym zarówno na terenie powiatu ciechanowskiego, jak i płońskiego, wspierając wolontariat i inicjując działania. Jest osobą o wielkim sercu, żyjącą wśród ludzi i dla ludzi. Działa tam, gdzie jego praca i pomoc są potrzebna. W organizowane przez niego akcje na rzecz dzieci i osób starszych chętnie włączają się policjanci oraz pracownicy płońskiej komendy.

Zdjęcia osób wyróżnionych  można zobaczyć w  gablotach przy ul. Warszawskiej w Ciechanowie.

Bardzo serdecznie gratulujemy Arturowi wyróżnienia i życzymy dalszych wspaniałych inicjatyw na rzecz potrzebujących.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony