Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci oddali krew

Data publikacji 06.12.2022

Dzisiaj został zorganizowany „Mikołajkowy pobór krwi”. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni tradycyjnie oddawali życiodajny płyn, aby pomóc potrzebującym. Mobilny punkt ustawiony został przed budynkiem komendy w Gdyni.

Policjanci podczas codziennej służby spotykają się z sytuacjami, w których życie ludzkie często bywa zagrożone. Niejednokrotnie pracują na miejscu wypadków drogowych, w których ranni są ich uczestnicy. Często ofiarom wypadków potrzebna jest krew. Policjanci mając tego świadomość cyklicznie uczestniczą w akcjach honorowego krwiodawstwa.

Dzisiaj przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pojawił się mobilny punkt oddania krwi. Akcja została zorganizowana przez Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi. Mundurowi czynnie wzięli w niej udział. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie. Miejmy nadzieję, że zaangażowanie krwiodawców będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym. Wszystkim ludziom dobrej woli obecnym w czasie akcji poboru krwi oraz ekipie czerwonego ambulansu za sympatyczną atmosferę i profesjonalną obsługę serdecznie dziękujemy.

  • Policjant w czapce mikołaja, przed oddaniem krwi
  • Policjanci czekają na pobranie krwi
  • Policjant oddaje krew
Powrót na górę strony