Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej” DUDI” im Tomasza Dudka

Data publikacji 12.12.2022

Reprezentacja polskich policjantek 10 grudnia br. wzięła udział w II Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej” DUDI” im Tomasza Dudka. Turniej rozgrywany był w Centrum Edukacyjno Multimedialnym w Piasecznie.

W dniu 10 grudnia 2022 roku Reprezentacja Polskich Policjantek wzięła udział w II Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej” DUDI” im Tomasza Dudka, który rozegramy został w Centrum Edukacyjno Multimedialnym w Piasecznie. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn, które na co dzień grają na boiskach 2. i 3. ligi oraz 1. ligi Futsalu. Drużyna reprezentacji polskiej Policji wygrała wszystkie mecze grupowe w rezultacie czego do fazy półfinałowej wyszła z 1 miejsca. W półfinale zagrała z drużyną Ostrowia Ostrów Mazowiecki wygrywając 2:1.

W finale reprezentacja polskich policjantek spotkała się z drużyną UKS Grodzisk Mazowiecki pokonując przeciwniczki 1:0. Indywidualne wyróżnienie otrzymała nasza bramkarka Justyna Walter.

Podziękowania dla Prezesa Klubu GOSIR Piaseczno Krzysztofa Dudka oraz całej rodziny Tomka za zaproszenie reprezentacji Policji na turniej, miłą atmosferę i możliwość promowania Policji w środowisku piłkarskim.

(KGP)

zawodniczki pozują do zdjęcia, w tle bramka

  • zdjęcie grupowe drużyny sportowej
  • zawodniczki w trakcie meczu
  • mężczyzna z kobietą na boisku pozują do zdjęcia
  • zdjęcie grupowe zawodniczek turnieju
  • zawodniczki
  • zawodniczki na boisku pozują do zdjęcia z dziewczynką
Powrót na górę strony