Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latka

Data publikacji 04.01.2023

Od wczoraj trwały poszukiwania 14-latka, którego zaginięcie zgłosiła świdnickim policjantom rodzina chłopca. Chłopiec nie wrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W działaniach poszukiwawczych brali udział świdniccy i lubelscy policjanci oraz strażacy. Dzięki szeroko zakrojonym poszukiwaniom, zaginiony nastolatek został odnaleziony na terenie województwa łódzkiego. Cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny.

Wczoraj w godzinach rannych Komenda Powiatowa Policji w Świdniku została powiadomiona o zaginięciu 14-letniego mieszkańca powiatu. Chłopiec nie wrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Natychmiast rozpoczęto akcję poszukiwawczą oraz ogłoszono alarm dla świdnickich policjantów. W czynnościach brali również udział policjanci z Lublina oraz Straż Pożarna.

Intensywne czynności operacyjne pozwoliły wytypować miejsce, gdzie może przebywać nieletni. Podczas współdziałania z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy przed północą na terenie województwa łódzkiego odnaleziono zaginionego. Chłopiec cały i zdrowy został przekazany rodzicom.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony