Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za kontrolę drogową na 6+

Data publikacji 20.01.2023

Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców o każdej porze dnia i nocy. Starają się, aby przeprowadzane interwencje czy kontrole drogowe były na jak najwyższym poziomie. O tym przekonał się przejeżdżający przez powiat golubsko-dobrzyński mieszkaniec Bydgoszczy. Wczoraj mężczyzna skontaktował się telefonicznie z policjantami z Golubia-Dobrzynia i podziękował za profesjonalne potraktowanie, mimo zatrzymania mu dowodu rejestracyjnego.

Wczoraj, 19.01.2023 r., skontaktował się telefonicznie z policjantami z Golubia-Dobrzynia kierujący, który został zatrzymany kilka dni temu do kontroli drogowej przez policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu. W trakcie nocnej kontroli mieszkańca Bydgoszczy okazało się, że nie posiada aktualnego badania technicznego swojego pojazdu. Mundurowi wytłumaczyli kierującemu konieczność zatrzymania tego dokumentu. Poinformowali kierowcę, że musi udać się na przegląd auta.

Mężczyzna w rozmowie telefonicznej prosił, aby jeszcze raz podziękować policjantom za kulturalnie i profesjonalnie przeprowadzoną kontrolę. Dodał, że był bardzo zdenerwowany faktem pominięcia daty przeglądu auta, a policjanci z uśmiechem starali się go uspokoić zwłaszcza, że czekała go długa droga. Mieszkaniec Bydgoszczy prosił, aby pogratulować Komendantowi takich mundurowych i dodać, że przeprowadzona interwencja była na 6+.

Bardzo cieszymy się, że codzienna praca policjanta spotyka się z takim uznaniem. Miłe słowa, to bardzo cenna nagroda za zaangażowanie, jakie wkładają mundurowi w codzienne obowiązki.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony