Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla sprawcy zabójstwa 89-latka

Data publikacji 09.02.2023

Policjanci z komendy w Sokołowie Podlaskim zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 89-letniego mężczyzny. Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę (5.02) na terenie jednej z gmin w powiecie sokołowskim. Tego feralnego dnia z nieznanych przyczyn, 24-letni mężczyzna zaatakował w domu swojego 89-letniego dziadka szklaną popielnicą. Mężczyzna z poważanymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Niestety pokrzywdzonego nie udało się uratować, 89-latek zmarł w szpitalu. O incydencie zawiadomiła żona pokrzywdzonego, która uciekła z domu przed oprawcą. Motyw sprawcy nie jest znany. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany przez policjantów.

7 lutego mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Następnie na wniosek prokuratury i śledczych, decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor: st. sierż. Aleksandra Borowska

 

Film Areszt dla sprawcy zabójstwa 89-latka

Opis filmu: Areszt dla sprawcy zabójstwa 89-latka

Pobierz plik Areszt dla sprawcy zabójstwa 89-latka (format mp4 - rozmiar 31.32 MB)

Powrót na górę strony