Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Zastępca Komendanta CSP ds. Dydaktycznych

Data publikacji 15.02.2023

W obecności Komendanta Centrum Szkolenia Policji, insp. Anny Jędrzejewskiej-Szpak oraz kadry kierowniczej odbyła się uroczystość z okazji mianowania na stanowisko Zastępcy Komendanta Centrum. Z dniem 15 lutego 2023 roku nowym Zastępcą ds. Dydaktycznych został mł. insp. Tomasz Rylski.

Uroczystość rozpoczęła się meldunkiem o gotowości, który przyjęła Komendant CSP insp. Anna Jędrzejewska-Szpak. Następnie nowemu Zastępcy został wręczony akt mianowania i okolicznościowe pamiątki. nowy zastępca komendanta szkoły Policji pozuje do zdjęcia

Po ceremonii głos zabrała insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, która pogratulowała mł. insp. Tomaszowi Rylskiemu i życzyła samych sukcesów na nowym etapie służby w Policji.

Mł. insp. Tomasz Rylski do służby w Policji wstąpił w 1994 roku. Przez większość służby związany był z Komendą Stołeczną Policji, gdzie piastował stanowiska kierownicze m.in. Zastępcy Naczelnika Kadr, a od 2021 roku Naczelnika Wydziału Kontroli KSP. Z dniem 15 lutego 2023 r. decyzją Komendanta Głównego Policji został mianowany Zastępcą Komendanta CSP.

W służbie został odznaczony brązowym medalem za długoletnią służbę oraz brązową, srebrną i złotą odznaką zasłużony policjant. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Uniwersytetu Śląskiego.

(CSP w Legionowie/ mw)

  • Na pierwszym planie nowy Zastępca Komendanta CSP ds. dydaktycznych, w tle widać Komendant szkoły i jej zastępcę
  • Komendant szkoły ściska dłoń nowemu zastępcy
  • kadra dydaktyczna podczas uroczystości i poczet sztandarowy
  • kadra dydaktyczna bije barwo
  • policjant gratuluje nowo powołanemu zastępcy
  • poczet sztandarowy
Powrót na górę strony