Częstochowska policjantka na medal

Data publikacji 07.03.2023

Sierż. Agnieszka Jeż po raz kolejny podjęła biegowe wyzwanie i stanęła na drugim stopniu podium. Była jedną z 481 osób, które stanęły na starcie 14. Półmaratonu Komandosa. W kategorii Open Agnieszka przebiegła linię mety jako druga, zdobywając zasłużony srebrny krążek. W kategorii K30 nie miała sobie równych. Gratulujemy naszej reprezentantce wytrwałości w dążeniu do celu i życzymy dalszych sukcesów!

Kilka dni temu w Warszawie odbył się 14. Półmaraton Komandosa. Co roku w tym ekstremalnym biegu startuje kilkaset osób. Nie wszyscy zawodnicy są w stanie sprostać trudnościom stawianym przez organizatorów na 21-kilometrowej trasie, w pełnym umundurowaniu i z 10-kilogramowym plecakiem…

Sierżant Agnieszka Jeż wzięła udział w tym ekstremalnym biegu. W kategorii Open znalazła się na II stopniu podium, a w kategorii K30  uplasowała się na I miejscu i nie miała sobie równych.

Gratulujemy Agnieszce siły i wytrwałości oraz życzymy dalszych sukcesów zarówno sportowych, jak i zawodowych!