Legnicka policjantka mistrzynią Polski w Taekwondo seniorów

Data publikacji 09.03.2023

W miniony weekend w Nowej Rudzie odbyły się zawody o Puchar Polski w Taekwondo. Legnicka policjantka wywalczyła złoty medal w walkach seniorek oraz srebrny medal w układach mistrzowskich kobiet stopni III-IV dan.

Policjantka Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w ubiegły weekend wywalczyła złoto podczas zawodów o Puchar Polski w Taekwondo.

Mistrzostwa odbyły się w Nowej Rudzie, a st. sierż. Wioletta Hanisch zdobyła złoty medal w walkach powyżej 75 kg oraz srebrny medal w układach mistrzowskich kobiet stopni III-IV dan. Puchar ten stanowi kwalifikację do kadry, która będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Rumunii.

Przypomnijmy, że  legnicka policjantka st. sierż. Wioletta Hanisch posiada na swoim koncie tytuł  wicemistrzyni świata w indywidualnych walkach oraz testach siły kobiet w kategorii powyżej 75 kilogramów w Taekwondo. W swojej bogatej kolekcji ma już ponad 100 medali.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów.