Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wsparli chorą Matyldę

Data publikacji 15.03.2023

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu włączyli się w pomoc malutkiej Matyldzie, która urodziła się z szeregiem wad serca. Zebrane w jednostce środki finansowe zasilą zbiórkę na leczenie 20-miesięcznej dziewczynki. To odpowiedź na apel rodziców Matyldy, którzy każdego dnia walczą o zdrowie swojej córeczki.

Policjanci i pracownicy jarosławskiej komendy odpowiedzieli na apel rodziców malutkiej Matyldy włączając się w pomoc dla chorego dziecka. Funkcjonariusze przeprowadzili zbiórkę. 20-miesięczna dziewczynka urodziła się z szeregiem wad serca. Przeszła dwie operacje i czeka ją kolejny zabieg w ośrodku w Bostonie w USA, który kosztuje ponad milion złotych. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji „Siepomaga” (link do strony fundacji, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Matyldy).

Wczoraj, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu nadkom. Ryszard Tyka oraz Zastępca Komendanta kom. Tyberiusz Łabuz, przekazali  na ręce taty Matyldy zebrane środki finansowe, które zasilą zbiórkę na leczenie jego córeczki. Wierzymy, że dziewczynka wygra walkę o zdrowie.

Matyldzie życzymy dużo zdrowia a jej rodzicom i bliskim wytrwałości w walce z chorobą oraz spełnienia wszystkich marzeń.

(KWP w Rzeszowie / kp)

  • Pomiędzy policjantami stoi mężczyzna. Policjant znajdujący się po lewej stronie trzyma w ręce misia policyjnego
  • I Zastępca Komendanta wręcza mężczyźnie podarunek
  • Policjant wręcza mężczyźnie policyjnego misia
Powrót na górę strony