Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi odnaleźli zaginioną 82-latkę

Data publikacji 11.04.2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach prowadzili poszukiwania zaginionej 82-latki, która pojechała rowerem do kościoła w Magnuszewie i nie wróciła do domu. Rodzina w godzinach wieczornych zgłosiła zaginięcie kobiety. Od wczoraj trwały poszukiwania prowadzone przez Policję. Dziś w miejscowości Staszów starsza pani została odnaleziona przez patrol dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, a następnie przekazana pod opiekę medyczną.

W poniedziałek wieczorem, 10.04.2023 roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 82-letniej kobiety. Zaginięcie starszej pani zgłosiła najbliższa rodzina. Około godz. 7:30 kobieta z miejscowości Dębowola, w gminie Magnuszew, wyjechała z domu rowerem do kościoła w Magnuszewie i do niego nie wróciła. Zaginiona nie posiadała przy sobie telefonu komórkowego.

Po uzyskaniu tych informacji kozieniccy funkcjonariusze wraz z policjantami z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach insp. Sławomir Rek zarządził alarm. Poszukiwania trwały całą noc i od rana zostały wznowione. Około godz. 12:40 patrol dzielnicowych odnalazł kobietę na polach w miejscowości Staszów. Oddaliła się ona o około 30 km od miejsca zamieszkania. Zmarzniętą 82-latkę przekazano pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony