Nasz kolega jest mistrzem Polski w bjj

Na co dzień policjant suwalskiego plutonu Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, po służbie - sportowiec. W XIX Mistrzostwach Polski ADCC, stanął na najwyższym podium. Z 6 stoczonych walk, wszystkie wygrał. Brawo Patryk!

To kolejny sukces policjanta z suwalskiego Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Tym razem stanął na najwyższym podium w XIX Mistrzostwach Polski ADCC, które odbyły się w weekend w Warszawie. Patryk nie miał sobie równych i zdobył złoty medal w brazylijskim jiu jitsu. W ciągu 4 godzin wygrał 6 walk w kategorii do 83 kg. Na swoim koncie ma już wiele osiągnięć, między innymi zdobył srebrny medal, w tym samych zawodach rok wcześniej. W życiu Patryka nie ma nudy. Jest instruktorem nurkowania, a jego pasją są również motocykle. Patryk, raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, tak trzymać!