Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzebniccy policjanci uczestniczyli w charytatywnym turnieju siatkówki

Data publikacji 15.05.2023

W sobotę 13 maja funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy oraz jednostek podległych brali udział w V Turnieju Charytatywnym piłki siatkowej. Podczas zmagań sportowych zbierane były fundusze na Filipka Klonowskiego, który wymaga stałej opieki medycznej oraz intensywnej rehabilitacji. Oprócz tego wydarzenia o charakterze sportowym, policjantki rozmawiały z uczestnikami o bezpieczeństwie i promowały zawód policjanta. Cała impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

W sobotę, 13 maja 2023 roku punktualnie o godzinie 10.00 na Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzebnicy, odbył się V Turniej Charytatywny siatkówki pod hasłem „Gramy dla Filipa Klonowskiego”, w którego akcję włączyli się również trzebniccy policjanci.

Głównym celem zawodów była pomoc w zbieraniu funduszy na Filipka, który wymaga stałej opieki medycznej oraz bardzo kosztownej rehabilitacji. Mały mieszkaniec powiatu trzebnickiego od urodzenia zmaga się z wodogłowiem.

Zorganizowany turniej piłki siatkowej był również doskonałą okazją do propagowania sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego i aktywnego stylu życia. W zorganizowanym w szczytnym celu turnieju zmierzyło się 12 drużyn, w tym i trzebniccy policjanci.

Szlachetny cel, który przyświecał zawodom, nie pozbawił uczestników atmosfery rywalizacji i sportowego zacięcia, a widzom zapewnił wiele emocji i radości. Sportowa rywalizacja towarzyszyła wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili, jednak najważniejszym celem zawodów była pomoc.

Oprócz tego wydarzenia o charakterze sportowym policjantki rozmawiały z uczestnikami o bezpieczeństwie i promowały zawód policjanta.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Trzebniccy policjanci każdego roku chętnie biorą udział w tego typu przedsięwzięciach, gdzie cel jest szczytnym i dokładają symboliczną „cegiełkę”. Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy przekazała również organizatorom turnieju książkę, która przeznaczona zostanie na licytację.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

Filipkowi życzymy dużo zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Trzymamy kciuki za Ciebie kolego!

(KWP we Wrocławiu / sc)

  • Na zdjęciu drużyna policyjna podczas charytatywnego turnieju siatkówki
  • Na zdjęciu radiowóz i dwie policjantki
  • Na zdjęciu radiowóz i uczestnicy turnieju
Powrót na górę strony