Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który zagubił się w lesie

Data publikacji 19.05.2023

Niespełna cztery godziny trwały poszukiwania 21-latka, którego zaginięcie zgłosili jego współpracownicy. Mężczyzna wykonywał prace geodezyjne, między Dynowem, a Nozdrzcem. Mieszkaniec powiatu jasielskiego stracił orientację w terenie i się zgubił. Z pomocą przyszli mu policjanci.

Wczoraj, 18.05.2023 roku, o godz. 14.30 dyżurny rzeszowskiej jednostki został poinformowany o zaginięciu 21-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wykonywał na terenie Dynowa odwierty w lesie. Jego współpracownicy utracili z nim kontakt około godz. 11.30. Zaniepokojeni tym faktem powiadomili policjantów.

Do poszukiwań natychmiast zostali zaangażowani mundurowi z komisariatu w Dynowie oraz przewodnik z psem tropiącym. Funkcjonariusze sprawdzili obszar, gdzie prowadzone były prace.
 
W trakcie prowadzonej akcji poszukiwawczej, przed godz. 18.30, policjanci odnaleźli 21-latka całego i zdrowego. Jak się okazało, mężczyzna stracił orientację w terenie i się zgubił. Nie potrzebował żadnej pomocy i trafił pod opiekę kierownika firmy, w której pracował.

(KWP w Rzeszowie / mw)

  • umundurowany policjant, za nim dwa radiowozu. W tle drzewa i domy
    Zdjęcie z miejsca zdarzenia
  • dwóch umundurowanych policjantów, pracownicy firmy w której pracował zaginiony mężczyzna. W tle drzewa
    Zdjęcie z miejsca zdarzenia
  • dwóch umundurowanych policjantów idących w kierunku lasu. W tle radiowóz policyjny i las
    Zdjęcia z miejsca zdarzenia
Powrót na górę strony