Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem policjantów - został zatrzymany

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 56-latka, który podczas interwencji domowej ranił nożem funkcjonariusza. Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile w jego organizmie. Mieszkaniec powiatu siemiatyckiego trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów i kierowania gróźb karalnych. Decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Siemiatyccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Nurzec - Stacja. Z informacji osoby zgłaszającej wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna nie chce wpuścić do domu swojej żony. Kiedy mundurowi weszli do środka, mężczyzna trzymał w ręku nóż i groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia. W momencie obezwładniania 56-latka, jeden z interweniujących funkcjonariuszy został ugodzony w rękę nożem. Ranny policjant trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mieszkaniec powiatu siemiatyckiego trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów i kierowania wobec nich gróźb karalnych. Decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Białymstoku / mw)

  • policjant zakłada zatrzymanemu kajdanki na ręce - widok z boku
  • zabezpieczony nóż

Film Zaatakował nożem policjantów - został zatrzymany Nazwa

Pobierz plik Zaatakował nożem policjantów - został zatrzymany Nazwa (format mp4 - rozmiar 7.24 MB)

Powrót na górę strony