Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z wrocławskiej drogówki pomogli 76-letniej kobiecie

Data publikacji 29.05.2023

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, podczas prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia drogowego przy ul. Opolskiej zauważyli starszą kobietę, która była mocno zdezorientowana. Okazało się, że 76-latka wysiadła na nieodpowiednim przystanku i nie wiedziała, gdzie się znajduje ani jak ma wrócić do domu. Policjanci ustalili dokładne dane pokrzywdzonej i zawieźli ją do miejsca zamieszkania, a cała sytuacja mimo dużych emocji oraz stresu skończyła się szczęśliwie.

Wczoraj (28.05.2023 r.), około godziny 14.30 podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego przy ulicy Opolskiej, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej we Wrocławiu zauważyli starszą kobietę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale osoba ta była zdezorientowana.

W związku z tym funkcjonariusze postanowili zainteresować się całą sytuacją. Po rozmowie okazało się, że 76-letnia kobieta wysiadła na nieswoim przystanku i nie wie, gdzie się znajduje ani jak ma trafić do domu. Policjanci ustalili dane osobowe pokrzywdzonej oraz jej miejsce zamieszkania.

Następnie funkcjonariusze pojechali z seniorką do domu. Mimo dużego stresu dla kobiety wszystko dobrze się skończyło.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony