Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czujny policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę

Data publikacji 16.06.2023

Policjant, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie swoją postawą udowodnił, że nawet w czasie wolnym jest czujny i zaangażowany, a służbę pełni nie tylko w wyznaczonych godzinach. Policjant zatrzymał poszukiwanego przez sąd 34- latka.

Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stargardzkiej komendy będąc w czasie wolnym na jednej z ulic zauważył mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej. Policjant przez chwilę obserwował mężczyznę, a kiedy upewnił się, że jest on osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości zatrzymał go i powiadomił dyżurnego jednostki. Stargardzianin nie spodziewał się zatrzymania przez nieumundurowanego funkcjonariusza. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol, któremu poszukiwany mężczyzna został przekazany. Sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło, że 34- latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Stargardzki funkcjonariusz udowodnił, że praca w Policji to przede wszystkim służba, która nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru, czy dniem wolnym.

Powrót na górę strony