Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mławscy kryminalni zatrzymali handlarza narkotyków. Miał ponad 7 kilogramów amfetaminy

Data publikacji 21.06.2023

Mławscy kryminalni zatrzymali 37-letniego handlarza narkotyków, który w samochodzie przewoził ponad 7 kilogramów amfetaminy. Mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany za posiadanie środków odurzających. Tym razem trafił do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zauważyli pojazd podejrzanego na trasie S7 w pobliżu Mławy. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i obezwładniony. Na podłodze pojazdu, za siedzeniami, policjanci odnaleźli worek z zawartością siedmiu dużych, zafoliowanych paczek białego proszku. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 200 tysięcy złotych.

Dzięki wspólnym działaniom policji, prokuratury i sądu, zatrzymany 37-latek usłyszał prokuratorski zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Bezpośrednio z prokuratury mężczyzna został doprowadzony na salę sądową, gdzie zastosowano wobec niego areszt na 3 miesiące. Podejrzany odpowiada  w warunkach recydywy. Grozi mu  kara do 18 lat pozbawienia wolności. Trwa śledztwo.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony