Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podróż Hondą zakończyli na drzewie. Cała czwórka pod wpływem alkoholu

Data publikacji 22.07.2023

Na ul. Turystycznej w Lublinie w sobotę wczesnym rankiem kierujący Hondą zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. Pojazdem podróżowały cztery młode osoby. Kierowca i jeden z pasażerów próbowali oddalić się z miejsca, jednak w porę zostali zatrzymani. Kolejnych dwoje pasażerów trafiło do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Do tego zdarzenia doszło dziś po godz. 6 rano na ul. Turystycznej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z lubelskiej drogówki wynika, że samochód marki Honda poruszając się od Turki w kierunku Lublina nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

Pojazdem podróżowały cztery młode osoby. Tuż przed przyjazdem na miejsce służb i pogotowia, kierujący i jeden z pasażerów próbowali oddalić się z miejsca. Chwilę później zostali zatrzymani.

Obydwaj mężczyźni, zarówno 22 latek jak i 18-latek byli nietrzeźwi.

Kolejnych dwoje pasażerów zostało zabranych do szpitala. Jak się okazało, życiu i zdrowiu 23-letniej pasażerki oraz 19-latka nie zagraża niebezpieczeństwo. Oni również byli pod wpływem alkoholu.

Wstępne ustalenia wskazują, że pojazdem w chwili zdarzenia kierował 22-latek.  Obecnie trwają czynności z jego udziałem.
 

komisarz Anna Kamola

  • Honda po wypadku
  • Pojazd Honda po wypadku pod drzewem
  • Pojazd Honda po wypadku pod drzewem. W tle policjant
Powrót na górę strony