Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowa pasja do piłki nożnej

Data publikacji 11.09.2023

Sportowa atmosfera i pozytywne emocje towarzyszyły podczas II Podkarpackiego Festiwalu Piłki Nożnej Kobiecej, w kategoriach od „Żaczków po Mamuśki”. Jedną z reprezentantek drużyny Sokoła Kolbuszowa Dolna, w kategorii „mamuśki”, była Małgorzata Tendera, policjantka Oddziału Prewencji w Rzeszowie. Wspólnie ze swoimi koleżankami z drużyny wywalczyła pierwsze miejsce.

W sobotę, 2 września, na obiektach kompleksu sportowego Wiki Sanok odbył się II Podkarpacki Festiwal Piłki Nożnej Kobiecej w kategoriach od „Żaczków po Mamuśki”. Przez cały sobotni dzień murawa tego obiektu tętniła kobiecym futbolem. 

W turnieju wzięło udział 40 drużyn, w których zagrało blisko 600 piłkarek w 9 kategoriach wiekowych.

II Podkarpacki Festiwal Piłki Kobiecej, to impreza, w której biorą udział prawie wszystkie kluby z Podkarpacia posiadające żeńskie drużyny. Pierwszy odbył się rok temu. Podobnie, jak w ubiegłym roku, również w tym, rywalizacja toczyła się w kategoriach U-9, U-11, U-13, U-16, U-18, seniorki i mamuśki.

W tej ostatniej kategorii do turnieju przystąpiło 8 drużyn - Sokół Kolbuszowa Dolna, Aktiv Pro Rymanów, Beniaminek Krosno, Grodziszczanka, WKS Kurzyna, Orlik Przemyśl, Resovia, Karpaty Krosno. Jedną z reprezentantek drużyny Sokoła Kolbuszowa Dolna, była policjantka Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie kom. Małgorzata Tendera. Wraz z siedmioma klubowymi koleżankami, wywalczyła pierwsze miejsce.

(KWP w Rzeszowie / kc) 

Powrót na górę strony