Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#DzielnicaBEZstrachu – wyłoniony zwycięzca wakacyjnego zadania konkursowego

Data publikacji 13.09.2023

Do końca sierpnia br. w ramach wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji i Telewizji Puls pn. #DzielnicaBezstrachu trwał konkurs, którego motywem przewodnim było bezpieczeństwo. Wszystkie osoby startujące w wakacyjnym zadaniu konkursowym, wykazały się wyjątkową kreatywnością, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

„Wygraj wizytę na planie serialu Dzielnica strachu” – tak brzmiał tytuł kolejnego konkursu organizowanego we współpracy Komendy Głównej Policji i Telewizji Puls. Zadaniem konkursowym było opracowanie opisu fikcyjnej akcji, w której mogliby wziąć udział bohaterowie serialu pt. „Dzielnica strachu”. Zgodnie z regulaminem nagrodą jest wizyta na planie filmowym dla „Ciebie i Twojej rodziny”. Zainteresowani udziałem w konkursie mogli zgłaszać swoje pomysły końca sierpnia. Organizatorzy konkursu otrzymali prawie 400 zgłoszeń, a wybór jury był naprawdę trudny.

Każda osoba startująca w konkursie nie zapomniała o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W przesłanych przez siebie scenariuszach uwzględnili nie tylko mroczne zbrodnie i sprawy kryminalne, ale też poruszone zostały wątki odpowiedzialnych zachowań w codziennych sytuacjach.

Wiele scenariuszy zasługiwało na wyróżnienie, jednak spośród prawie 400 otrzymanych prac jury wybrało zwycięzcę. Okazał się nim Pan Rafał z Sępólna Krajeńskiego. Serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie!

Zachęcamy do oglądania nowych odcinków Dzielnicy Strachu w PULS 2 od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00.

(BKS KGP / sc, kc)

Powrót na górę strony