Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Blisko 4 kilogramy suszu ziela konopi indyjskiej innej niż włóknista oraz ponad 150 gramów mefedronu – to bilans czwartkowych działań policjantów z komendy miejskiej zwalczających przestępczość narkotykową. Na jednej z posesji w Dyminach funkcjonariusze zatrzymali 31-latka, który posiadał narkotyki. Wobec mężczyzny sąd zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy.

W miniony czwartek, 21 września 2023 roku policjanci kieleckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej złożyli służbową wizytę na jednej z posesji w Dyminach.

Funkcjonariusze podejrzewali, że na jej terenie mogą znajdować się zakazane prawem substancje. Przewidywania mundurowych okazały się niezwykle trafne, bowiem w garażu znaleźli blisko 4 kilogramy suszu ziela konopi indyjskiej innej niż włóknista oraz ponad 150 gramów mefedronu.

Policjanci w sprawie zatrzymali 31-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyźnie przyjdzie odpowiedzieć przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek, 22 września 2023 roku sąd zastosował wobec 31-latka trzymiesięczny areszt tymczasowy.

(KWP w Kielcach / sc)

  • zabezpieczone ziele konopi indyjskiej w czarnym worku
  • zabezpieczony mefedron w przezroczystym woreczku

Film Zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Pobierz plik Zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków (format mp4 - rozmiar 939.54 KB)

Powrót na górę strony