Policjantka na medal

Data publikacji 26.09.2023

Policjantka z Mysłowic zwyciężyła w 27. Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Jaworznie, który jest częścią Triady Trójkąta Trzech Cesarzy. Sierż. Kamila Dulowska okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej K20 na dystansie 15 kilometrów. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

W minioną sobotę (23.09.2023) w Jaworznie punktualnie o godzinie 16.00 rozpoczął się 27. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie, który był pierwszą częścią Triady Trójkąta Trzech Cesarzy. Organizatorem biegu był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworznie. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników z całego kraju, w tym 50 kobiet. Wśród nich była mysłowicka policjantka sierżant Kamila Dulowska. Mundurowa z Mysłowic wzięła udział w biegu na dystansie 15 kilometrów, który pokonała z czasem 1:27:11, co w końcowej klasyfikacji pozwoliło jej stanąć na najwyższym stopniu podium w kategorii K20.

Serdecznie gratulujemy Kamili i życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych!