Opolska policjantka podwójną medalistką w 27. Biegu o Nóż Komandosa

Data publikacji 10.10.2023

Trzyosobowa kobieca Reprezentacja Polskiej Policji z opolską policjantką w składzie zajęła 1. miejsce w kategorii drużynowej podczas tegorocznego Biegu o Nóż Komandosa. Mł. asp. Beata Szatka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, oprócz drużynowego zwycięstwa, pokonała również swoje rywalki w klasyfikacji indywidualnej, zajmując 3. miejsce na podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

7 października w Lublińcu odbył się 27. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa. W wydarzeniu wzięło udział blisko 750 biegaczy, w tym funkcjonariusze Policji, Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz inne służby mundurowe. Uczestnicy biegu mieli do pokonania przeszkody na trasie 10 km. Dodatkowym utrudnieniem było to, że zawodnicy całą trasę musieli pokonać w umundurowaniu ćwiczebnym lub polowym oraz w taktycznym obuwiu.

Opolski garnizon reprezentowała mł asp. Beata Szatka, policjantka z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Mundurowa razem z policjantkami z Częstochowy oraz Piły przebiegły wyznaczoną trasę biegu osiągając najlepszy czas, dzięki czemu drużynowo zajęły 1. miejsce w konkursie. Policjantki na co dzień biegają w Reprezentacji Polskiej Policji, pod okiem insp. Tomasza Kubickiego, Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie.

Z kolei w kategorii indywidualnej mł. asp. Beata Szatka zajęła 3 miejsce, pokonując trasę biegu w czasie 52 minuty i 11 sekund. To nie pierwszy sukces policjantki. Dzięki determinacji i zaangażowaniu w treningi, nasza koleżanka systematycznie odnosi sukcesy, stając na podium w różnego rodzaju zawodach biegowych na terenie całego kraju.

Serdecznie gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy.

• Zdjęcie przedstawia podium w konkursie 27. Biegu o Nóż Komandosa w Lublińcu.
  • Zdjęcie przedstawia funkcjonariuszy Policji podczas 27. Biegu o Nóż Komandosa w Lublińcu.
  • Zdjęcie przedstawia opolską policjantkę biegnącą w konkursie 27. Biegu o Nóż Komandosa w Lublińcu.
  • Zdjęcie przedstawia kobietę podczas biegu.
  • Zdjęcie przedstaw zawodników Biegu o Nóż Komandosa.