Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni po służbie zatrzymali poszukiwanego

Data publikacji 17.10.2023

Będący po służbie policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu rozpoznali i zatrzymali poszukiwanego na podstawie listu gończego i nakazu doprowadzenia. Mężczyzna ma w sumie do odbycia karę 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wykazali się czujnością i dobrym rozpoznaniem. Będąc po służbie rozpoznali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnich dniach w jednym ze sklepów na terenie miasta zauważyli mężczyznę podobnego do poszukiwanego 37-latka. Wiedząc, że poszukiwany już od jakiegoś czasu się ukrywa policjanci natychmiast przystąpili do działania. Mężczyzna był zaskoczony zatrzymaniem właśnie w takich okolicznościach.

37-letni mieszkaniec Radomia był poszukiwany m.in. na podstawie wydanego przez sąd listu gończego oraz nakazu doprowadzenia za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Mężczyzna ma w sumie do odbycia karę 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do aresztu, gdzie będzie odbywał zaległą karę.

Dzięki podjętej przez kryminalnych interwencji kolejna osoba ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości odpowie za swoje czyny.

(KWP w Radomiu / kc) 

Powrót na górę strony