Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Chcę podziękować, bo policjanci mnie uratowali” – takimi słowami zwróciła się do Komendanta odnaleziona 92-latka

Data publikacji 15.11.2023

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie podinsp. Marcin Pilarczyk odebrał podziękowania za okazaną pomoc i zorganizowanie akcji poszukiwawczej od zaginionej w ubiegłym tygodniu 92-latki oraz jej rodziny. Policjanci wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i fachowo przeprowadzili działania poszukiwawcze, dzięki czemu kobieta przebywająca w lesie już po zmroku, została w niedługim czasie odnaleziona.

Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie odwiedziła 92-letnia kobieta wraz z rodziną. Seniorka osobiście przyszła do jednostki, aby złożyć na ręce Komendanta podziękowania za profesjonalną postawę policjantów, którzy w ubiegłym tygodniu brali udział w jej poszukiwaniach.

Wdzięczna mieszkanka wyraziła słowa uznania za okazaną jej empatię i zaangażowanie, jakim w czasie poszukiwań wykazali się policjanci. Jak podkreśliła, dzięki determinacji i profesjonalizmowi funkcjonariuszy w niedługim czasie została odnaleziona cała i zdrowa.

Policjanci podejmują poszukiwania osób zaginionych po otrzymaniu informacji o ich zaginięciu. W takich przypadkach policyjne działania prowadzone są niezwłocznie i w zakresie zmierzającym do szybkiego odnalezienia osoby. Tak było i tym razem.

„Pomagamy i chronimy” – to  motto przyświeca policjantom każdego dnia, bo służba w Policji, to stała gotowość do niesienia pomocy potrzebującym. Nigdy nie oczekujemy za to podziękowań, ale słowa wdzięczności są dla nas zawsze niezwykle budujące i motywują do dalszej ofiarnej służby.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony