Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podium mistrzostw w Brazylijskim Jiu Jitsu

W miniony weekend w stolicy odbywały się XIX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. W największym w kraju tego typu turnieju wystartowało 2000 zawodników, a wśród nich nasz policjant. Młodszy aspirant Michał Jaworski zdobył brązowy medal.

Jak mówi Michał – sztuki walki trenuje od ponad dwudziestu lat, od czterech specjalizuje się w Brazylijskim Jiu Jitsu. Lata treningów, wyrzeczeń i siła charakteru wykształciły niezwykłego zawodnika. Młodszy aspirant Michał Jaworski jest policjantem. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, gdzie na hali sportowej każdego dnia przekazuje wiedzę funkcjonariuszom biorącym udział w różnych szkoleniach. Koledzy mówią o nim, że jest świetnym instruktorem, który nieustannie podnosi swoje umiejętności. Najlepiej świadczy o tym udział w ostatnim turnieju w Warszawie, gdzie wystartował w kategorii Master III – w wadze 88 kg. XIX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zakończył na trzecim miejscu.

Zdobywając brąz w tak prestiżowych zawodach Michał kolejny raz udowodnił swoje umiejętności. Każdy, kto podczas szkolenia uczestniczy w prowadzonym przez niego treningu, jest spokojny o jego efekty.

(KWP w Kielcach / kp)

  • najlepsi zawodnicy na podium
  • Młodszy aspirant Michał Jaworski prezentuje medal
Powrót na górę strony