Lubelski policjant wicemistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu

Data publikacji 15.11.2023

Sierżant sztabowy Michał Kępka z KWP w Lublinie wywalczył srebrny medal podczas XIX Mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu. W zawodach w Warszawie wzięło udział około 2000 zawodników. Policjant startował w kategorii wagowej do 94,3 kg. Nasz Kolega już od 12 lat trenuje jiu-jitsu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas minionego weekendu w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu-jitsu w kimonach. W turnieju wystartowało około 2000 zawodników. Wśród startujących znalazł się sierżant sztabowy Michał Kępka, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjant startował z powodzeniem w kategorii wagowej do 94,3 kilograma. W swojej kategorii czarnych pasów Masters 1 podczas zawodów wywalczył II miejsce i został wicemistrzem Polski.

Sierżant sztabowy Michał Kępka już od 12 lat trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Serdecznie gratulujemy Naszemu Koledze i życzymy dalszych sukcesów!