Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrowska policjantka wzięła udział w sesji do kalendarza charytatywnego

Data publikacji 24.11.2023

Zawsze, gdy tylko jest taka okazja policjanci uczestniczą w przedsięwzięciach, których celem jest pomoc osobom potrzebującym. Tym razem zdjęcie policjantki mł. asp. Emilii Podbielskiej zajmującej się profilaktyką dzieci i dorosłych w ostrowskiej komendzie zostało zamieszczone w kalendarzu charytatywnym na 2024 rok wydanym przez Stowarzyszenie „Kobiety wspierają kobiety”.

Po koniec września br. otrzymaliśmy prośbę o udział policjantki w sesji zdjęciowej. Fotografia miała zostać przesłana na konkurs „Kobieta w obiektywie” organizowany przez Stowarzyszenie „Kobiety wspierają kobiety”. Celem konkursu było ukazanie kobiet, pracujących w różnych zawodach oraz posiadających różne pasje. W sesji uczestniczyła mł. asp. Emilia Podbielska z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, a autorem zdjęcia jest Milena Waracka.

Na początku listopada policjanci otrzymali informację, że zdjęcie Mileny Warackiej znalazło się wśród laureatek konkursu i tym samym zostało zamieszczone w kalendarzu charytatywnym na 2024 r. Powstałe w ramach konkursu kalendarze będą przekazywane na licytacje, aby pomóc osobom potrzebującym.

Więcej zdjęć prezentujących finał konkursu i cały kalendarz dostępny jest na profilu FB Stowarzyszenia „Kobiety wspierają kobiety”. 

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony