Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zakończone sukcesem

Data publikacji 28.11.2023

Skierniewiccy policjanci stawili się w trybie alarmowym do komendy w związku zaginięciem 41-latka. Jak się okazało mężczyzna leżał na środku pól uprawnych. Jego lokalizację ustalono wykorzystując drona. Zaginiony wrócił bezpiecznie do domu.

W czwartek, 23 listopada 2023 roku w godzinach wieczornych dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która poinformowała, że jej mąż będąc w silnych emocjach wyszedł z domu i pomimo wielu prób, nie może się z nim skontaktować.

Z uwagi na niską temperaturę oraz warunki pogodowe występowało realne zagrożenie życia i zdrowia zaginionego. Niezwłocznie policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania, sprawdzali wszystkie poszlaki i miejsca, w których mógł przebywać. Jednocześnie zgodnie z decyzją kierownictwa komendy ogłoszony został alarm dla podległych funkcjonariuszy. Do poszukiwań wykorzystano również  drona. Kryminalni przy wykorzystaniu urządzenia zlokalizowali miejsce przebywania 41-latka. Mężczyzna leżał na środku pól uprawnych.

Dzięki profesjonalnym działaniom funkcjonariuszy oraz zaangażowaniu członków rodziny, mężczyzna wrócił bezpiecznie do domu, a jego życiu i zdrowi nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(KWP w Łodzi / sc)

Powrót na górę strony