Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Asp. szt. Eugeniusz Badalski zdobył wyróżnienie podczas 23. Otwartego Konkursu Poezji Śpiewanej „Voice Poetica”

Data publikacji 29.11.2023

Już po raz 23. odbył się Otwarty Konkurs Poezji Śpiewanej „Voice Poetica” o nagrodę Starosty Bialskiego. Podczas przeglądu, który odbył się w miniony weekend w Terespolu wystąpili artyści z naszego regionu. Wśród wyróżnionych znalazł się asp. szt. Eugeniusz Badalski dyżurny terespolskiego komisariatu. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze życząc mu kolejnych sukcesów!

W miniony weekend w Terespolu odbył Konkurs Poezji Śpiewanej  „Voice Poetica” o Nagrodę Starosty Bialskiego. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń poetycko-muzycznych na naszym terenie. Już po raz 23. wystąpili w nim artyści z naszego regionu. Udział w nim wziął również funkcjonariusz komisariatu w Terespolu, który łączy służbę w Policji z pasją muzyczną. Był to jego muzyczny debiut, podczas którego zaśpiewał swoją autorską piosenkę. Funkcjonariusz został wyróżniony przez jury. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze udanego występu, życząc mu kolejnych sukcesów.

Asp. szt. Eugeniusz Badalski pełni służbę na stanowisku oficera dyżurnego już od ponad 11 lat, natomiast w Policji służy od 21 lat. Pan aspirant chętnie wykorzystuje swój talent również w służbie podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami powiatu. Podczas takich spotkań prezentuje piosenki prewencyjne własnego autorstwa. Dzięki temu dzieci łatwiej zapamiętują jakże ważne kwestie bezpieczeństwa.

Funkcjonariusz chętnie angażuje się też w działania na rzecz miasta Terespol, poprzez czynny udział w imprezach mających na celu krzewienie kultury występując jako prowadzący wydarzenia konferansjer. Napisał również słowa hymnu dla Szkoły Podstawowej w Terespolu, której jest absolwentem.

(KWP w Białymstoku / kp)

  • policjant podczas wystepu
  • policjant podczas spotkania z dziećmi
  • policjant podczas wystepu
Powrót na górę strony