Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli seniorom założyć koło

Data publikacji 29.11.2023

Każda interwencja Policji jest inna, a policjanci zawsze muszą być gotowi na nieprzewidziane zdarzenia. Ludzie potrzebują pomocy w różnych sytuacjach. Myśleniccy policjanci kolejny już raz udowodnili, że niezależnie od charakteru zdarzenia chętnie pomagają społeczeństwu. Tym razem była to… wymiany koła.

Pomagać i chronić – taka dewiza przyświeca policjantom podczas codziennej służby. Każdy dzień w mundurze przynosi ze sobą nowe wyzwania. Nigdy nie wiadomo, w jakiej sytuacji będzie potrzebna pomoc.

Tak było podczas służby pełnionej przez sierżanta sztabowego Andrzeja Zająca oraz sierżant Grzegorza Komperdę. 28 listopada br. w godzinach porannych policjanci udali się na drogę krajową S7 (zakopiankę), gdzie miało dojść do odpadnięcia przedniego koła z pojazdu osobowego. Na miejscu mundurowi zastali starsze małżeństwo, które bezskutecznie usiłowało usunąć awarie w pojeździe. Policjanci myślenickiej grupy speed pomogli w szybkim i bezpiecznym zamontowaniu koła. Para seniorów w ciepłych słowach podziękowała policjantom za udzieloną pomoc.

(KWP w Krakowie / sc)

Powrót na górę strony