Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Krakowa mistrzynią Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

Data publikacji 30.11.2023

Krakowscy policjanci już nie raz udowadniali, że oprócz służby ważne są dla nich również sportowe pasje, które realizują w czasie wolnym. Jedną z takich osób jest policjantka z komisariatu I w Krakowie, która trenuje Brazylijskie Jiu-Jitsu i udowodniła, że jest w tym najlepsza, zajmując podczas mistrzostw Polski pierwsze miejsce na podium

Starszy posterunkowy Agnieszka Goły od dwóch lat jest policjantką i na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji I w Krakowie. Sport zawsze był jej pasją, a od kilku lat trenuje Brazylijskie Jiu-Jitsu, co przynosi jej nie tylko satysfakcję, ale też sukcesy podczas organizowanych w tej dyscyplinie zawodów.

11 i 12 listopada br. brała udział w XIX Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu, które odbyły się w Warszawie. Dwudniowe zmagania zakończyły się dla policjantki zdobyciem złotego medalu i tytułu mistrzyni Polski w kategorii Master Women. Osiągnięcie to było możliwe dzięki wielogodzinnym, systematycznym treningom.

W swoim sportowym dorobku policjantka ma między innymi zdobycie złotego medalu w Mistrzostwach Polski ADCC, a także srebrnego medalu w dwóch kategoriach podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Kilka lat temu, podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Jiu-Jitsu sportowym, Agnieszka Goły została wybrana najlepszą zawodniczką w kilku kategoriach, zdobywając największą liczbę punktów.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Krakowie / kp)

Powrót na górę strony