Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci włączyli się w świąteczną pomoc dla kombatantów

Data publikacji 01.12.2023

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Opolu włączyli się w świąteczną akcję wsparcia pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów. Policjanci zebrali na rzecz seniorów między innymi środki do pielęgnacji, herbatę czy słodkości. Sama akcja wciąż trwa. Policjanci wciąż zachęcają do przyłączenia się do świątecznego pomagania.

Policjanci w codziennej służbie kierują się dewizą Pomagamy i Chronimy. Bardzo często angażujemy się w poza policyjne formy pomocy. Kiedy policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu II Policji w Opolu dowiedzieli się, że w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów jest organizowana zbiórka dla pensjonariuszy, nie wahali się ani chwili. Postanowili w swojej jednostce przeprowadzić akcję zbierania potrzebnych darów.

28 listopada, kierownik rewiru dzielnicowych st. asp. Bogdan Wójcik wraz z dzielnicowymi mł. asp. Ewą Olszewską i sierż. Agnieszką Depiak przekazali zebrane dary podopiecznym  Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu przy ul. Chmielowickiej. Przekazane rzeczy to między innymi słodycze, kawy, herbaty czy też środki do pielęgnacji.

Warto podkreślić, że w akcję zostali zaangażowani również uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu przy wsparciu dyrekcji szkoły.

Zbiórka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów potrwa do 20 grudnia 2023 r.

Koordynatorem akcji z ramienia Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów jest: Joanna Kwiatkowska tel. 509 181 131

Koordynatorem akcji z ramienia II KP Opole st. asp. Bogdan Wójcik tel. 47 864 26 27

Wszystkie osoby, które również chcą wesprzeć świąteczną pomoc dla kombatantów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pamiętajmy, my też w przyszłości będziemy Seniorami.

(KWP w Opolu / kp)

Powrót na górę strony